אודות

ברוכה הבאה לשילוב הקוסמטיקה והטבע אנו שמחים להציג בפנייך את קטלוג המוצרים של OR Professional חברת קוסמטיקה ישראלית פרא-רפואית פורצת דרך בעלת פטנט ייחודי המשלבת בין ננו-טכנולוגיה, פפטידים ותאי גזע עם מיצויי צמחי מרפא ארץ ישראליים. מזה אלפי שנים, השתמשו נשים בכל העולם בשמנים צמחיים, תמציות וחליטות של צמחי מרפא ופירות, דבש, חמר רפואי ובבוץ לטיפוח עור הפנים והגוף. אנחנו שומרים על מסורת עתיקת השנים הזו, ומשלבים אותה עם מרכיבים מתקדמים אשר פותחו בזכות הביוטכנולוגיה המודרנית. כל הנוסחאות של מוצרי OR Professional מבוססות על קומפלקס צמחי בלעדי PlantIL®, בעל פטנט רשום, המשלב תמציות של פירות המאפיינות ביותר את ארץ ישראל – רימונים, תאנים ושרף המור. כל נוסחאות מוצרי הסדרה בעלות בסיס טבעי ומאושרות על ידי Ecocert.

אנו פועלים ללא הרף בפיתוח ובשכלול מוצרים נוספים. וכיום המותגOR Professional ממצב את עצמו בתחום הנוגע לשני העולמות – עולם הקוסמטיקה ועולם הרפואה, תחום אשר הולך ומתפתח וצובר פופולריות רבה. בזכות מרכיבי לחות והגנה ייחודיים, מרקמים רכים ונעימים למגע וניחוחות עדינים, מוצריOR Professional מתאימים באופן אידיאלי לאקלים הישראלי וגם לתנאי האקלים של המדינות הצפוניות.

המומחים שלנו דאגו שבתוך זמן קצר עורך יזכה ל:

*זירוז ואיזון של תהליכי חילוף חומרים

*שיקום ההגנה הטבעית של העור

*שיפור הגמישות והמיצוק של העור

*תפקוד תקין של מערכת החיסון

*מניעה של הזדקנות העור וטיפוח לתוצאות עור צעיר ובריא

דאגה ללקוח, שביעות רצון מהעבודה ומתוצאותיה – אלה הן אבני היסוד של אמנת צוות הקוסמטיקאיות שלנו.

אמון ונאמנות של לקוחותינו – זהו הנכס הכי יקר שלנו!

___________________________________________________

ההצלחה וההתקדמות המהירה של מוצרי OR Professional בעולם הקוסמטיקה המקצועית הן פועל יוצא של כמה עקרונות חשובים: גישה רצינית ותכנון מוקפד על כל פרט ופרט, פיתוח מקצועי של נוסחאות, בחירת חומרים וחיפוש פתרונות טכנולוגיים חדישים המבטיחים תוצאות מידיות ולאורך זמן. כל הנוסחאות של מוצרי הסדרה OR Professional מבוססות על קומפלקס צמחי PlantIL® בעל פטנט רשום, המשלב תמציות של רימונים, תאנים ושרף המור, אשר ידועות בזכות תכונותיהן המועילות והמרפאות מאז ימי קדם.

* רימון – המחקרים האחרונים מצביעים על סגולותיו של הרימון כאחד הלוחמים הטבעיים והחזקים ביותר נגד קמטים והזדקנות העור, בזכות יכולתו למנוע את הרס הקולגן בעור בוגר ולזרז ייצור קולגן מחדש. הרימון הוא פרי בעל תכונות נוגדות חמצון רבות עוצמה, מחדש את העור, משפר את רמת הלחות, עוזר להפחית פיגמנטציה ולשפר את גמישות העור. כל התמציות של צמחי המרפא הנכללים בנוסחאות של הסדרה, לרבות תמציות תאי גזע צמחיים פעילות ב-100%, בזכות הפטנט של "מיצוי קר" המתבצע בתנאי לחץ גבוה, אשר נעשה זמן קצר לפני תחילת הייצור של כל אחד ממוצרי הסדרה.

* תאנה – תמצית פרי התאנה תורמת להתחדשות וריכוך העור. הפוליסכרידים והסוכרים מעניקים ליחוח עמוק. האנזים פיסין, החזק פי 20 מפפאין, מחדש את העור מבלי לגרום לגירויו ומפחית את סימני הזדקנות העור, מחליק קמטים, ומאיץ תהליך התחדשותו.

* מור – שרף המור משמש ברפואה העממית לטיפול במחלות עור. השמן והתמצית המופקים מפירות המור הינם בעלי תכונות אנטי בקטריאליות, אנטי דלקתיות ואנטי-פטרייתיות. הוא מכווץ נקבוביות, מאיץ התחדשות של רקמות ומסייע בכך לריפוי בעיות של עור הסובל מדרמטיטיס לסוגיו..

בנוסף:

* התכשירים מכילים מינרלים מים המלח בהתאם לגורמי הלחות הטבעיים של העור N.M.F.

* 100%מהרכיבים הינם ברשימת הפיקוח האקולוגי Ecocert.

* אריזות התכשירים תוצרת גרמניה, העובדות בוואקום ללא מגע אדם ששומרות על טריות החומרים הפעילים מחמצון ומאפשרות הפחתת כמות המרכיבים המשמרים בנוסחת המוצר, וניצול מירבי של 99% מהמוצר.

* כל התכשירים תוצרת הארץ, באישור משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי, בהתאם ל-GMP הבינלאומי ותקני ISO ועומדים בתקנים של האיחוד האירופי וארה"ב.

* ערכת התכשירים למכון מגיעה עם פרוטוקול עבודה ברור ונוח לטיפול במרבית בעיות העור הנפוצות בצירוף המלצות להמשך שימוש בבית.

* התכשירים לא נוסו על בעלי חיים.

סודות היופי עתיקי השנים, בשילוב עם הידע וההישגים של הטכנולוגיה המודרנית, מצאו את מקומם בכל אחד ואחד מהמוצרים עם הלוגו של OR Professional.

אנו מאחלים לך הנאה מרובה מהתכשירים, ושמחים שהצטרפת למאגר הלקוחות המרוצות שלנו!

תמיד לשירותכם! רח' ז'בוטינסקי 152, בני ברק טל': 074-7040666 / פקס: 073-2535023

דואר אלקטרוני: sales@orprofessional.co.il

צור קשר

מלאי את פרטיך ונציגה תחזור אליך

    WhatsApp chat